Anything They Make We Can Unlock!

Chip Decap

We provide semiconductor decapping and depackaging service

Silicon Microscopy

Optic Microscope imaging of the chip silicon wafer.

MCU Unlock

Unlock microcontroller and extract the program inside.

PCB Clone

Unlock microcontroller and extract the program inside.

PCB Prototype

Make PCB prototype from the Schematics & BOM cloned from your sample

PCB Production

Mass production of PCB including compnents purchasing, SMT & pre-production sample making

Nasıl başlanır?

A. MCU tersine mühendislik hizmeti için, lütfen MCU parça numarasının açıklamasıyla birlikte e-posta, arama veya faks yoluyla bir sorgu gönderin

B. PCB Klonlama hizmeti için lütfen PCB boyutlarının ve kaç katmanın açıklamasıyla birlikte PCB’nin bir fotoğrafını e-posta ile gönderin.

C. Personelimiz proje değerlendirmesi, prosedür, fiyat teklifi, teslimat süresi ve hizmet koşulları ile en hızlı şekilde yanıt verecektir.

D. Gerekirse en az iki veya daha fazla programlanmamış örnekle birlikte orijinal çipi bize gönderin.
E. Kodu çıkardıktan veya PCB’yi kopyaladıktan sonra, test etmeniz için size programlanmış iki çipi geri göndereceğiz, işimizi başarılı bir şekilde yaptığımızdan emin olurken, kaynak kodunu almak için son ödemeyi yapmanız gerekecektir.

PRX bu sitede listelenmeyen çipleri kırabilir mi?

Farklı çip üreticilerinin farklı part numaraları vardır ancak çipin iç çekirdeği aynı teknoloji ile yapılabilir, MYSON, STK, FEELING, ANALOG, FUJITSU gibi teknolojimizin uygulayabileceği tüm parça numaralarını listelemek oldukça zor olacaktır, NOVATEK, LG / ELNEC v.s.

Ayrıca teknolojinin ilerlemesiyle, her geçen gün daha fazla deneyim kazanıyor ve farklı entegre devre parçaları için tersine mühendislikte yeni yöntemler geliştiriyoruz. Kabiliyet kapsamımıza giren Entegre Devre parça numaralarının tam listesi her zaman güncellenir, öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Gizliliğim korunacak mı?

PRX Innovative Limited, müşterilerinin gizliliğinin önemini anlıyor. PRX ile iletişime geçtiğiniz anda sizlerden gelen kişisel bilgiler, yıllardır uyguladığımız yönetim düzenlemelerimiz tarafından koruma altına alınacaktır, PRX bu bilgileri size hizmetini kişiselleştirmek için kullanır, bu bilgileri asla üçüncü şahıslara ifşa etmez.

PRX'ten hizmet almak yasal mı?

PRX, tersine mühendislik hizmetlerini yalnızca eğitim amaçlı sunar, yukarıda belirtilen hizmetlerin bazı ülkelerde veya bölgelerde kullanılması yasa dışı olabilir, lütfen yerel yasalarınızı kontrol edin. PRX, yasadışı kabul edilebilecek yukarıda belirtilen hizmetlerin kullanımı ile ilgili olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Size bir e-posta gönderdim, neden cevap alamadım?

A.Mail sunucumuz geçici olarak servis dışı kalmış olabilir ve mesajınız mail kutumuza teslim edilememiş olabilir. Mesaj başarıyla gönderilmiş mesaj ekranda görünse bile, lütfen tekrar bizimle iletişime geçin.
B. E-postamız posta sunucunuz tarafından önemsiz posta e-postası olarak tanınır, bu nedenle yanıtımız posta sunucunuz tarafından reddedildi veya önemsiz posta kutunuza yönlendirildi, lütfen hesabımızı istenmeyen posta listesinden kaldırın veya önemsiz posta kutunuzu kontrol edin veya başka bir tane kullanın gmail gibi iletişim kurulacak e-posta hesabı.
C. E-postanız, posta sunucumuz tarafından önemsiz posta e-postası olarak tanınır, bu nedenle e-postanız önemsiz posta kutumuza yerleştirildi, lütfen bizimle tekrar iletişim kurmak için başka bir e-posta hesabı kullanın.