Üretilen Herşeyin Kilidini Açabiliriz!

Çip Decap

Yarı iletken kapak açma ve paketten çıkarma hizmeti veriyoruz

Silikon Mikroskopi

Çip silikon katmanlarının Optik Mikroskopla görüntülenmesi.

MCU Kilit Açma

Mikrodenetleyicinin kilidini açın ve içindeki programı çıkarın.

PCB Kopyalama

Mikrodenetleyicinin kilidini açın ve içindeki programı çıkarın.

PCB Prototipleme

Örneğinizden klonlanmış Şematikler ve BOM’dan PCB prototipi yapın

PCB Üretimi

Bileşen satın alma, SMT ve üretim öncesi numune hazırlama dahil PCB’nin seri üretimi

Nasıl başlanır?

A. MCU tersine mühendislik hizmeti için, lütfen MCU parça numarasının açıklamasıyla birlikte e-posta veya telefon yoluyla bir sorgu gönderin

B. PCB Klonlama hizmeti için lütfen PCB boyutlarının ve kaç katmanın açıklamasıyla birlikte PCB’nin bir fotoğrafını e-posta ile gönderin.

C. Personelimiz proje değerlendirmesi, prosedür, fiyat teklifi, teslimat süresi ve hizmet koşulları ile en hızlı şekilde yanıt verecektir.

D. Gerekirse en az iki veya daha fazla programlanmamış örnekle birlikte orijinal çipi bize gönderin.
E. Kodu çıkardıktan veya PCB’yi kopyaladıktan sonra, test etmeniz için size programlanmış iki çipi geri göndereceğiz, işimizi başarılı bir şekilde yaptığımızdan emin olurken, kaynak kodunu almak için son ödemeyi yapmanız gerekecektir.

PRX bu sitede listelenmeyen çipleri kırabilir mi?

Farklı çip üreticilerinin farklı part numaraları vardır ancak çipin iç çekirdeği aynı teknoloji ile yapılabilir, MYSON, STK, FEELING, ANALOG, FUJITSU gibi teknolojimizin uygulayabileceği tüm parça numaralarını listelemek oldukça zor olacaktır, NOVATEK, LG / ELNEC v.s.

Ayrıca teknolojinin ilerlemesiyle, her geçen gün daha fazla deneyim kazanıyor ve farklı entegre devre parçaları için tersine mühendislikte yeni yöntemler geliştiriyoruz. Kabiliyet kapsamımıza giren Entegre Devre parça numaralarının tam listesi her zaman güncellenir, öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Gizliliğim korunacak mı?

PRX Innovative Limited, müşterilerinin gizliliğinin önemini anlıyor. PRX ile iletişime geçtiğiniz anda sizlerden gelen kişisel bilgiler, yıllardır uyguladığımız yönetim düzenlemelerimiz tarafından koruma altına alınacaktır, PRX bu bilgileri size hizmetini kişiselleştirmek için kullanır, bu bilgileri asla üçüncü şahıslara ifşa etmez.

PRX'ten hizmet almak yasal mı?

PRX, tersine mühendislik hizmetlerini yalnızca eğitim amaçlı sunar, yukarıda belirtilen hizmetlerin bazı ülkelerde veya bölgelerde kullanılması yasa dışı olabilir, lütfen yerel yasalarınızı kontrol edin. PRX, yasadışı kabul edilebilecek yukarıda belirtilen hizmetlerin kullanımı ile ilgili olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmez.