Üretilen Herşeyin Kilidini Açabiliriz!

Çip Decap

Yarı iletken kapak açma ve paketten çıkarma hizmeti veriyoruz

Silikon Mikroskopi

Çip silikon katmanlarının Optik Mikroskopla görüntülenmesi.

MCU Kilit Açma

Mikrodenetleyicinin kilidini açın ve içindeki programı çıkarın.

PCB Kopyalama

Mikrodenetleyicinin kilidini açın ve içindeki programı çıkarın.

PCB Prototipleme

Örneğinizden klonlanmış Şematikler ve BOM’dan PCB prototipi yapın

PCB Üretimi

Bileşen satın alma, SMT ve üretim öncesi numune hazırlama dahil PCB’nin seri üretimi

En iyi Tesisler ve mühendislerle donatılmış olan PRX Innovative Limited olarak , mikrodenetleyici tersine mühendislik endüstrisinde yıllarca süren zorlu araştırmalarla ve 10 yıldan fazla bir süredir, yaygın olarak kullanılan çok çeşitli çip türlerinin güvenlik mekanizması verilerini inceledik ve sakladık.

Dünyanın dört bir yanındaki mühendislerle birlikte , çipin içindeki programı mükemmel ve hızlı bir şekilde elde etmenizi sağlıyoruz.

 Tersine mühendislik endüstrisinde lider bir uzman olarak, sizlerin güncel teknolojiye erişmenize, rakibinize ayak uydurmanıza ve hatta minimum maliyetle ilerlemenize yardımcı olabiliriz.

 Hizmetimize minimum riskle ve hatta çoğu durumda risksiz olarak erişmenize yardımcı olacak bir dizi kolay prosedür geliştirdik. Hizmetimizi işletmeniz için önemli bir kaynak haline getirdik.

PRX’in kuruluşundan bu yana, teknoloji geliştikçe, mikrodenetleyicinin kilidini açma işi büyük ölçüde değişti, birçok yeni argüman ve teknik ortaya çıktı, birçok yeni yönteme hızla adapte olup uyguladık.